O mnie

Cześć, Jestem Paweł


 Zawsze chcę być częścią Waszego ślubu, blisko kluczowych momentów. Fotografując towarzyszę Wam w sposób subtelny i dyskretny, tworząc przy tym zdjęcia naturalne, pełne treści, w miejscach i momentach, w których pozornie nic się nie dzieje.

portret fotografa szelki rebel east

To, jak pracuję i jakie wykonuję zdjęcia, jest odzwierciedleniem tego, kim jestem. Fotografowanie sprawia mi wiele przyjemności. Ciągle rozwijam swoją estetykę, umiejętność dostrzegania szczegółów i przewidywania. Inspiruję się tym, co otacza mnie na co dzień. Z wrażliwością patrzę na świat. W tworzeniu emocjonalnych zdjęć pomaga mi otwarcie się, poznanie i budowanie wspólnej relacji.

Historię o Was zawsze tworzę z pasją i przekonaniem. Staram się przedstawić Was i Wasz dzień w unikalny i jak najpiękniejszy sposób. Komponuję w sposób minimalistyczny, lekki i przyjemny dla oka, jak również gęsty i żywy, pełen dynamizmu i energii.


W wolnym czasie dbam o swoją sferę fizyczną, jak i psychiczną. Uwielbiam zapach kawy, włoską kuchnię, seriale kryminalne i spotkania z przyjaciółmi. Odprężam się, podejmując różne aktywności fizyczne. Lubię chodzić na siłownię, ćwiczyć muaythai oraz kalistenikę.

Z fotografią ślubną zetknąłem się przypadkowo, ale nieprzypadkowo wybrałem ją jako zawód na całe życie. Pamiętam, jak za młodu wiele radości przysparzało mi oglądanie rodzinnych albumów i możliwość zobaczenia zdarzeń, w których nie uczestniczyłem bądź o nich zapomniałem. Już wtedy dostrzegłem, jak wielką rolę w życiu odgrywa fotografia i możliwość zapisu otaczającego nas świata.

informacje o fotografie slubnym pawel nozynski warszawa